Autorka

Klaara

 

Jsem Klára, ráda tvořím, cestuji a píšu. Také si ráda plním své sny. Svými historkami z cesty, které brzy budeš držet v ruce jako knížku, chci inspirovat tebe i ostatní, v cestě za splněnými sny.

Postupně jsem přešla Moravu od severu k jihu, v nohách 277 kilometrů. Cestou jsem si dělala pečlivě zápisky, abych své zkušenosti předala dál, a mohla inspirovat ostatní k uskutečnění jejich malých i velkých snů.

V životě mě svými rozhodnutími a činy nejvíce inspirovali lidé v blízkém okolí i vzdálené inspirativní osobnosti. Nyní bych i já ráda přinesla špetku inspirace ostatním. Potřebuješ popostrčit k tomu, aby se tvé sny konečně splnily? Inspiruj se mými zápisky.

Cestu přes Moravu už mám za sebou a teď pokračuji dál. Co mě na cestách potkalo a co mě ještě čeká? Rakousko? Francie? Španělsko? Je to výzva. Plním si sen. Stejně jako rozepsaná kniha, která už mi v šuplíku ležela pěkně dlouho. V knížce, kterou s každým dalším našlapaným kilometrem postupně připravuji ve svých zápiscích, ti prozradím, jak se namotivovat a jak si dát ten správný cíl.

 

>>>  Knížka Putuj se mnou přes Moravu  <<<

Zpět do obchodu