Kde koupit knížku?

Někdo dává před soukromým webem přednost prověřeným stránkám, tak jsem si pro tebe připravila seznam míst, kde aktuálně můžeš koupit mou knížku Putuj se mnou přes Moravu. Samozřejmě budu ráda, když si ji koupíš přímo zde na mém webu, ale chápu, že můžeš upřednostňovat jiná rozhraní. Pokud si knížku vyhledáš na Heuréce, ta tě odkáže zpátky sem, ale snad to pomůže zvýšit mou důvěryhodnost. 

Další možností je, koupit si knížku Putuj se mnou přes Moravu na stránkách spolku Ultreia. Tady svou koupí částečně podpoříš provoz spolku a jeho webu. Spolek Ultreia spravuje Svatojakubské trasy v České republice a pokud si ode mě o tomto spolku ještě neslyšel/a určitě brzy uslyšíš :)

Knížku pořídíš taky v online knihkupectvích Krásná slova Knihy jinak.

Pokud si chceš knížku před nákupem fyzicky prohlédnou, můžeš se stavit do prodejny Soul Design na ulici Národní obrany 823/37 v Praze 6 - Dejvicích. Tady si knížku můžeš nejen prohlédnout, ale přímo fyzicky zakoupit. 

Asi aktuálně poslední možností je kouknout na můj Fler účet a objednat si knížku tam.

Díky moc za Tvou podporu a čtení. 

Budu moc ráda, když mi napíšeš, jak se ti knížka líbí nebo jakékoliv další připomínky a poznámky, třeba na sociálních sítích nebo mailem. 

¡Buen Camino!

Klára

 

 Kniha-jaro-2024

 

Zpět do obchodu